Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / +90 532 597 98 01

Doların ateşi söndü; bu daha ne kadar sürer?

Anasayfa Haber ve Duyurular Doların ateşi söndü; bu daha ne kadar sürer?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Doların ateşi söndü; bu daha ne kadar sürer?

     Dolar Bu yılbaşından sonra aşırı bir yükseliş kaydetmekteydi, şu aralar TL faiz oranları Doların yükselişini baskılamakta ve aşağı yönde bir seyir halinde. Bu süreç nezamana kadar devam eder bilinmez, istikrarlı dış politika ve küresel global gelişmeler buna eşdeğerdir. Almanya ile olan mevcut durumumuzun böyle bu şekilde gergin bir hal seyretmesi durumunda Euro / Dolar paritesi arasındaki uçurum büyüdükçe büyüyecektir. 

     Yanlış dış politikalar ve dış baskı dolar üzerinde olumsuz hava yaratmakta ve doların TL karşısında yükselmesine sebep olmaktadır. Bunun aşılması için Hükümet dış politikaları ve global dünyada yaşanan kriz ve çalkantıları ülkemiz lehine çevirmesi durumunda üstesinden gelinmeyecek birşey yoktur.

     Dolar fiyatları gün içerisinde (08/09/2017) en düşük 3,400 bandında iken Euroda 4,1023 bandında seyretmekteydi. Dengelerin bozulmasıyla bir miktar borsada işlem gören hisse senetlerinde yukarı yönde bir hareketlenme gözlenmektedir. 

     Emlak ve inşaat sektörü yaşanan bu sıkıntılı günleri aşma adına firmalar farklı kampanyalar ve alternatifler müşterilerine sunmaya şimdiden başladılar bile. Yeni projelere hız vermenin yolunu açmak için tamamlanan projelerindeki gayrimenkul satışlarına hız vermek olacaktır. Mersinde Emlak sektöründe faaliyet gösteren Devsan Emlak İnşaat Ltd. Şti. konusunda tecrübeli ve yatırımlarına yatırımcılarına her zaman kazandıran bir firma olmuştur. Emlak Mersin Net sitesini de sadece mersin ve çevresine hitap etmek için kurulmuş bir emlak portalıdır. Sizleri aramızda görmek isteriz. 

      Saygılarımızla,

 Emlak Mersin Net Ekibi adına

          Ali Devrilen


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 532 597 98 01

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.