Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / +90 532 597 98 01

Çağımız Dijital Paraya kayışta yeni bir trend başlamakta! Bittcoin mi? Alt Coinler mi daha çok kazandıracak!

Anasayfa Yazılar Çağımız Dijital Paraya kayışta yeni bir trend başlamakta! Bittcoin mi? Alt Coinler mi daha çok kazandıracak!
Sevdiklerinizle Paylaşın

Çağımız Dijital Paraya kayışta yeni bir trend başlamakta! Bittcoin mi? Alt Coinler mi daha çok kazandıracak!

Günümüzde Dijital para kripto para piyasasında 2021 Mayıs Ayında Boğa sezonunda BTC Bitcoin Pazar payını gittikçe %40'lara kadar düşürmüş bulunmakta. Devletler bu merkeziyetsiz paralardan huzursuz durumdalar. Kripto para merkeziyetsiz oluşu belkide yatırımcısına daha akılcı ve mantıklı gelmekte. 

Ülkeler artık bu dijital para pazarında kazanca vergi kısıtlaması getirmekle bu kazancın önüne geçmeye çalışmaktalar. Mantıklı olanaz vergi ve devletlerin kendi kripto paralarını bu pazara sürmeleri olacaktır. 

Görünen pazardaki pastanın payı gittikçe büyümekte alım satım işlemler akıllı kontratlarla yapılabilmekte. Şuanda Etheryum yada BTC Bitcoin üzerinden bir konut alınabilmekte bankaların sunduğu kredi imkanları dijital kontratlar üzerinden sağlanabilmekte. Ülkeler artık bu teknolojiye entegrasyonundan başka yapacakları birşey bulunmamakta. En erken hareket eden Ülkeler bu pazarda pastayı bölebilmekte.

KRİPTO COİN ALIM yapmadan önce uzun bir süre araştırıp takipte kalın ve profesyonel destek almadan piyasaya giriş yapmamalısınız.

Başlıca yüksek hacimli alınıp satılan coin'ler aşağıdaki gibidir.

Bitcoin (BTC), Eteryum (ETH), Riple (Xrp), Cordano (Ada), Polkadot (Dot), Binance Coin (BNB), Tehate Usd, Tron (TRX), Dogecoin (DOGE ), Shiba , STELLA (XML), EOS, Mana, Iota, Vechain, 

Emlak Mersin Net 

Ekibi Yazıya alan

24/06/2021

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 532 597 98 01

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.